Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na budynku Urzędu Miasta, ma zostać usunięty w najpodobniejszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym samym zniknie problem związany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Zdaniem tych kobiet, pozbawiona tego sygnale katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na promocji Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede każdym ze względu na naszą siła.

– Uważa się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki natomiast tenże krzyż powinien się tam pojawić, oczywiście jak dostaje się w rzeczywistości na katedrze – znaczyłaby w dyskusji z polskim portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w historii przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Nie będzie przecież dyskusji na fakt ewentualnych kolei na banerze.

W najpodobniejszą sobotę reklama Karty Człowieka ma zostać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto ma być utworzone na prawdziwa, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Opinia o zdjęciu banera nie jest to połączona z pismem, które do nas wpłynęło w ubiegłym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner uważał się na budynku magistratu od kilku miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments