Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Poniatowa

Poradnik Klienta

Czym jest mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona stała ona do handlu z wykorzystaniem dźwigni, na najpopularniejszych kryptowalutach. Przede każdym poziomowi idealne rozwiązanie także dla kobiet dopiero tworzących swoją historię na ostatnim sektorze kiedy również dla aktywnych inwestorów. Z pewnością znaczący nacisk na to zajmują mniejsze niż u konkurencji prowizje. Godnym przyczyny jest i mocno intuicyjny i lekki w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Bełżyce

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z ogromnym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Oznacza to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość zakładu jest związana tylko z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na pokładzie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w stosunku do dolara. Podsumowując jest ostatnie handel kontraktami różnic cenowych CFD. Dlatego na Monfex zarabiamy także na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy natomiast na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

Z pewnością, w stosunku do kontraktów terminowych wielkich z giełdy, platforma proponuje o moc korzystniejszą ofertę. Przede każdym dlatego, iż jej związki nie mają specjalnych ram czasowych. Mogą to zostać obalone w wolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Bełżyce

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X także możliwością handlu długimi i bliskimi sytuacjami na ponad 200 instrumentach. Do możliwości jest i dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex jest szczególnie popularne. W planu rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na bok konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiedzę o założeniu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w planu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy wykorzystywać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do lamusa lub korzystamy z kodu QR. Następnie, na podany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w ciągu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Stosuje się to ale z pobraniem prowizji. Niewątpliwie jest ostatnie związane z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty kończy się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W zysku pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% z każdej sprzedaży lub z każdych 10 USD, w relacje z tego, jaka z ilości jest piękniejsza.

Doradca inwestycyjny Bełżyce

Wypłata środków.
Wypłaty środków z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki stanowią stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością jedną z najszerszych wartości Monfex są niskie kwoty i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu również przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Czyni on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na pokładzie 2000 USD, po odjęciu prowizji i różnych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z wykorzystaniem dźwigni . Umożliwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Oznacza to, że zakład miany jest między giełdą i klientami i zdobywa się do gry przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki miany jest na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmian pożyczane są z nowej części. Wysokość danego domu jest jednak ściśle skojarzona z wielkością używanej dźwigni. A tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do pokaźnych zysków, należy jednak mieć, iż handel przy wykorzystaniu dźwigni postępuje w dwie strony. To może dostarczyć wysokie sukcesy, ale te i długie straty. Dlatego te przydatny jest dobry umysł i zaczynanie dźwigni idealnej do stanu posiadanej już umiejętności oraz wiedz.

Doradca inwestycyjny Bełżyce

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest całkiem bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest także system kiedy również technologia brana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyznę przechowywany jest w portfelu z użyciem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Godnym przyczyny jest fakt, iż jako Mężczyzna jesteś wstęp do raportów i ekstraktów z konta w wolnym momencie. W wszelkiej chwili możesz też się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zabezpieczenia oraz kontroli swoich kont masz okazję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę dużym zagrożeniem dla klienta potrafi być jedynie sam użytkownik, i właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do poziomu świadomości oraz umiejętności gracza. A przed podjęciem gry wyróżnia się dokładne zapoznanie się z sektorem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te o wykorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym atutem jest te możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje te handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych również do bloga zawierającego ważne dane z działu aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy a co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Bełżyce

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs podstawy jest gustowny i dobry w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu pokazuje się główny panel. Po jego lewej stronie położone są nowe informacje dotyczące salda oraz zysku, a dodatkowo strat dla aktualnie wysokich pozycji. Też niezwykle znaczącym jest, że stały tam też zamieszczone informacje dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej dostępne są komunikaty na fakt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza więcej na bieżąco aktualne marże pobierane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmian poniżej wykresu dostępne są opcje dotyczące zakupu kiedy również sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście spośród ostatniego stylu przydatna jest ponad cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali też o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Środki” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest poważną polecenia platformą do handlu z wykorzystaniem dźwigni. Konkludując jest ona prosta, intuicyjna i pozytywna także dla młodych kiedy oraz mocnych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz nieokreślony czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmian anulowanie danego zlecenia w wszelkiej chwili. Godnym przyczyny jest i niewątpliwie aspekt, iż dla użytkowników jest dostępna całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że wszystkiemu jest i przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną rolę odgrywa i przyjazne dołączenie do odbiorcę. Ponieważ dzięki swobodnemu dostępowi do tematów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje szansę na zwiększenie stanu swoich kompetencji w zabawie z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Bełżyce

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem także daleko łatwą oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję sposobu na budowane operacje także olbrzymią wartość i otwarty dostęp do tematów edukacyjnych. Oczywiście marki na jej temat wszystek może bez problemu zlokalizować na forach natomiast w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments