KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z centra nad Parsętą nie zwalniają tempa. W ubiegły weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli wkład w zawodach „Battle of the Castle” tworzonych przez klub ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams podawała się z czterech zawodników, z jakich każdy uczestniczył w obcej kategorii. Martyna Świtlińska spróbowała swoje wagi w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody robiły się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z danych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką spotkało się zmierzyć to proces (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Teraz na startu zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur i wszystek z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i form, czyli typowy CrossFit.

Do finału przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek z nich wspaniale się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w celu jednym punktem wywalczyła miejsce na podium zaś stary wówczas dla niej podstawowe tego standardu zawody. Mikołaj Dorosz także dzięki dobremu finałowi dał sobie osiągnięcie w bliskiej kategorii. Bezkonkurencyjny w tych zawodach wykazał się Damian Świtliński , który osiągnięcie w „Battle of the Castle” dał sobie jeszcze przed finałem. Niewiele do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin spotkał w silnie obsadzonej grupy wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments