Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych wykonywali na swym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., tylko to obecnie powstaje z owoc procesowych i więcej na to uważali już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, gdy nie wysłane smsy. – Przyszła taka informacja, iż jest dość tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, kiedy będę leciałam to sama się odezwę – mówi sam z członków rodziny zamordowanej kobiety. Więc była modna wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się teraz na poważnie, pod kątem morderstwa, wykazałoby się, iż ta relacja była bez sensu. Nadawano ją do kilku przypadkowych osób, również do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, oddało się dziwne, że nawet z nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Okazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo tak w jakich możliwościach do ostatniej sprzedaży doszło, natomiast ten właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko prezentuje na to, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, iż nie wysyłała ich Aneta D. Natomiast dziwna okazała się policjantom inna forma. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, jak je odwiedzili, jego różny nabywca pokazał, że kupił lokal z wszystkim wyposażeniem, i nawet z sytuacjami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Pochodziło z ostatniego, że kobieta wyjechała zagranicę, jednak nawet nie wzięła walizki również nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt z obecnym chyba stanowić Mariusz G. Tyle, iż nie było obecne takie proste. Jego książka w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, toż nie pasowało. Co dobre, potem pokaże się, że Aneta D. przez jakiś czas trafiała się z Mariuszem G., jednak jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został przyłapany na dwa dni przed naszym ślubem z nową kobietą). Uważały ich i inne kobiety. Mieszkanie, która zamordowana kobieta posiadała, było wynajmowane. Ona sama spędzałam w następnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że były jej nie widzieli, stąd również jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu jednej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby teraz wiadomo, że pracowniki są prawdopodobnie na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich jedynych plus stanowi bardzo skomplikowana. Więc taż propozycja tak długo trwała. Aneta D. została zabita we wrześniu lub w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak myśli chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie gorsza niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments