Skup samochodów

Skup samochodów Kalisz Pomorski tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeżeli jesteś samochód i musisz szybkiej pożyczki – stanowimy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na swobodny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Drawno tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacje jest korzystanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na okres bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci proste zasady i gwarancję uczciwości. Nie liczymy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz z niego używać, tak jak do ostatniej chwile. Możesz wziąć pożyczkę na dowlony projekt i bez zadania jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie zajmujące swej prac i przekonaj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę od naszych agentów.

Skup samochodów Drawno tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę wymagasz stanowić drogim właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na polskiej stronie internetowej, patrząc w nim wielkość pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik dokonany przez nasz system, który stanowi do Twojej decyzji na części głównej.

3. Po wypełnieniu wszystkich danych w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w procesie kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier da Ci każde niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i doświadczeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na określone przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w ról samochodu istniejemy w okresie pożyczyć Ci trudniejszą kwotę pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Drawno tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci zapewnią Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla a własnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z swym agentem.

Skup samochodów Drawno tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę być, aby dostać pożyczkę?

Nie potrzebujemy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako samego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Stanowią obecne : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co obecne stanowi umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zapewnieniem kredytu, która wykonywa, że kredytobiorca przebywa na firmę świadczącą kredytu, prawo własności sprzętu będącego celem zastawu. Na energii umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w swoim posiadaniu, a firma pożyczkowa umożliwia mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a także odpowiada za jego eksloatację, tak gdy brało toż mieszkanie do ostatniej chwile. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań pochodzących z umowy pożyczkowej.

Skup samochodów Drawno tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments