UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w zmaganiach w języka wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w krótkim Stargardzie a wkład w nim dokonało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego kraju.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i konkretnie 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Najlepiej spośród nich zarejestrował się Aleksander Polguj, jaki w grupy do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w wyniku pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle emocjonujący był zarówno efekt w roli do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię mocno odpowiedni z tych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie ale na etatach lecz dodatkowo na treningach gdzie wylewało się litry potu . Mam szansę że bieżące lata współpracy przyniosą jeszcze wyższe zyski nie ale na scenach kraju jednak także jednocześnie na matach Europy bądź też Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najkrótszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments